dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Mierzyn - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Apartament z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

476 500 zł34,84 m² 13 676,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, kompaktowego mieszkania na parterze kameralnego apartamentowca z 2021 roku w Mierzynie - idealnej propozycji dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

608 800 zł52,35 m² 11 629,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe z dwoma tarasami i możliwością własnego ogródka. Jeśli marzysz o mieszkaniu, które daje komfort codziennego życia, ale jednocześnie pozwala cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Za Wiatrakiem

Mierzyn,zachodniopomorskie

499 999 zł39,31 m² 12 719,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 39,31 m2 usytuowane na parterze zadbanego budynku z 1996 roku, zlokalizowanego w cichej części Mierzyna pod Szczecinem. Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

554 288 zł49,49 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w niskim budynku na Mierzynie. Mieszkanie z wyjściem na ogród o pow. ok 55 m2 Na powierzchnię użytkową 49,9 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

650 000 zł51,90 m² 12 524,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku w spokojnej i zielonej części Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób ceniących wygodę, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

449 020 zł40,82 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w niskim budynku na Mierzynie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim trzecim piętrze ( brak sąsiada nad głową ). Winda zjeżdża do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

544 390 zł49,49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Za Wiatrakiem

Mierzyn,zachodniopomorskie

550 000 zł51,03 m² 10 777,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 1. piętrze w niskiego bloku na spokojnym osiedlu. Lokal w pełni wykończony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nasienna

Mierzyn,zachodniopomorskie

493 350 zł42,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w powstającej właśnie inwestycji w Mierzynie, przy ulicy Nasiennej. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku, z dostępem do ogródka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

449 020 zł40,82 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 40,82 m , które zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

554 288 zł49,49 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 184 zł40,82 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Mierzyn,zachodniopomorskie

520 000 zł53,50 m² 9 719,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje z ogrodem 100 m + duży garaż podziemny | Mierzyn, ul. Grafitowa Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,5 m , położone na parterze niskiego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

543 950 zł49,45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 49.45 m , które zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

850 000 zł71 m² 11 971,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 71m2 ,na parterze z bezpośrednim wejściem przez taras do zagospodarowanego ogrodu oraz garażu o powierzchni 14,45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milenijna

Mierzyn,zachodniopomorskie

599 000 zł53,21 m² 11 257,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie położone w Mierzynie wśród ciszy i zieleni. Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku wybudowanego w 2007r. na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

445 000 zł35 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem i komórka lokatorska (pow. 6 m2) na nowym, kameralnym osiedlu w Mierzynie. Blok z 2021 r. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topolowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami I 55 m2 I Mierzyn, ul. Topolowa Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na parterze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

550 000 zł49 m² 11 113,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 50 m , położone w Mierzynie tuż przy granicy ze Szczecinem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

543 950 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

543 950 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

475 000 zł57 m² 8 352,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny zlokalizowany w cichej i spokojnej części Mierzyna (gmina Dobra), o powierzchni użytkowej 56,87 m2. Jest to spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

458 000 zł58 m² 7 936,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta sprzedaży mieszkania w Mierzynie, gmina Dobra. Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,7 m2, usytuowane na parterze 4- piętrowego bloku z 1998r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD sieprnia. Umowa najmu okazjonalego. Wynajmę mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w Mierzynie przy ulicy Grafitowej. Budynek wielorodzinny wybudowany w 2022r. Wykończone w 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

525 000 zł52 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mierzyn. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52 m2 na wysokim parterze, z dwoma balkonami w niskim dwupiętrowym budynku z cegły z roku 2005. Jeden duży balkon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

300 000 zł57 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta dla inwestora kapitałowego- zakup własności z pozostaniem w lokalu sprzedającego ze służebnością dożycia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 57m2 na 1 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

465 460 zł55 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mierzyn, nowe developerskie mieszkanie z ogródkiem, garaż, komórka lokatorska. Kupujący zwolniony z 2% pcc. Ofertą sprzedaży jest mieszkanie na kameralnym osiedlu mieszkaniowym realizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone na parterze nowoczesnego budynku z windą. To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

525 195 zł53 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Równa

Mierzyn,zachodniopomorskie

480 000 zł50 m² 9 542,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie bezczynszowe (opłaty do wspólnoty 130 zł), lokal mieszkalny z księgą wieczystą usytuowany w szeregowcu, udział w drodze, osobne wejście, ogrzewanie gazowe + kominek, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone na parterze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie nigdy wcześniej nie było zamieszkane co daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 500 zł44 m² 56,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blue Real Estate prezentuje wspaniałą nieruchomość na wynajem w malowniczym Mierzynie. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,2 m2 położone na I piętrze niskiego bloku z lat 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na Mierzynie Nieruchomość zlokalizowana na Mierzynie, nowe budownictwo z 2000 r. Komfortowy dojazd do centrum Szczecina. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

520 000 zł55 m² 9 386,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż- komfortowe, gotowe do wprowadzenia, 2- pokojowe mieszkanie, składające się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon o powierzchni 6,5 mkw, z widokiem na tereny zielone;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

499 000 zł64 m² 7 784,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Mierzynie przy ul. Grafitowej. Nieruchomość znajduje się na II-piętrze bloku z 2003 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

469 000 zł51 m² 9 252,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o powierzchni 50,69 m2 położone w Mierzynie przy ul. Spółdzielców. Lokal składa się z dwóch pokojów z większego wyjście na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

520 000 zł55 m² 9 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mierzyn 2 pokoje duży balkon piwnica 55m2 I piętro Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe (55 m2 pow. całkowitej) z dużym balkonem i dużą piwnicą. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

469 000 zł51 m² 9 252,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

479 000 zł53 m² 9 030,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania z balkonem, położonego na spokojnym osiedlu w Mierzynie Rozkład pomieszczeń Na powierzchni 53,04 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawła

Mierzyn,zachodniopomorskie

186 000 zł37 m² 5 027,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokojowe ( przerobione z kawalerki),salon około 20m2,kucnia w zabudowie, w czesci sypialnianej zabudowa typu Komandor.Do mieszkania przynależnyy ogródek do własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

499 000 zł53 m² 9 407,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij