dowolna

Mieszkania na sprzedaż Mierzyn - Oferty „sprzedam mieszkanie”

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

158 000 zł35 m² 4 514,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka,w apartamentowcu,budynek z 2015r, na 1 piętrze. Mieszkanie typu studio, pokój z aneksem kuchennym, przedpokój z dużą szafą typy komandor, na podłodze panele, w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

429 676 zł95 m² 4 523,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie szeregowej 11-to segmentowej w kameralnej części osiedla domków w Mierzynie. W 11-segmentowym budynku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

209 000 zł51 m² 4 082,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Ładne, bardzo funkcjonalne mieszkanie z balkonem w standardzie deweloperskim .Powierzchnia użytkowa 51,19 m2. Mieszkanie składa się pokoju z aneksem kuchennym o pow. 30,03m2, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

213 500 zł49 m² 4 327,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, bardzo funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem w standardzie deweloperskim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 30,27m2, pokoju 11,63m2, łazienki 3,78m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

270 000 zł84 m² 3 216,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Osiedle pod Szczecinem to idealne miejsce dla osób niezależnych, które pracując w dużym mieście pragną mieszkać z dala od miejskiego zgiełku i jednocześnie na tyle blisko centrum, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

245 000 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie rozkładowe 2-pokojowe o powierzchni 50m2, z dużym balkonem w bloku z cegły z 2008 roku w Mierzynie. Kuchnia widna otwarta na jeden z pokoi. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

359 000 zł98 m² 3 678,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o wysokim standardzie 3-pokojowe 2-poziomowe o powierzchni 97m2, położone na 2 piętrze w budynku z 2002r. w Mierzynie ok. 1,5km od Centrum Handlowego Ster. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

261 000 zł57 m² 4 586,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecamy 2 - pokojowe mieszkanie w budynku z 1998 roku na 3 piętrze niskiego bloku na spokojnym, zadbanym osiedlu w Mierzynie, tuż za Szczecinem. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

407 000 zł64 m² 6 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-pokojowe z niewielkimi skosami o pow. użytkowej 65 m2 na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku z cegły z 2000r w Mierzynie. Pokoje -20,13,12m2- na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

270 000 zł57 m² 4 744,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecam 2 pokoje mieszczące się na 3 piętrze w ocieplonym niskim bloku z cegły z 1998r. w spokojnej i zielonej okolicy. W okolicy wszelkie obiekty użyteczności publicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

408 000 zł118 m² 3 472,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Słoneczne mieszkanie z tarasem oraz garażem - Mierzyn! Mieszkanie 2 poziomowe bez skosów, o powierzchni 117.5 m2 położone na pierwszym piętrze w 2 piętrowym budynku. Na 1 poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

269 000 zł55 m² 4 873,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie bardzo słoneczne, przestronne o bardzo funkcjonalnym wnętrzu. Atrakcyjna cicha i spokojna okolica. Lokal o dobrym standardzie wykończenia. Salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

390 000 zł106 m² 3 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Niebywała okazja! Mieszkanie 2 pok. + lokal bezpośrednio pod nim! Polecam serdecznie mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,36m2 z ogródkiem o pow. 38,70m2 + lokal użytkowy bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

337 000 zł108 m² 3 314,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3 poziomowe, zlokalizowane na 2 piętrze. Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny salon (ok. 25m2) z wyjściem na balkon w kształcie L. Kuchnia z jadalnią, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

215 000 zł43 m² 5 013,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ładne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,88m2 usytuowane na parterze niskiego bloku z 2009roku. Nieruchomość składa się z dwóch rozkładowych pokoi, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Wiatrakiem

Mierzyn,zachodniopomorskie

259 000 zł59 m² 4 418,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3-pokojowe o całkowitej powierzchni ok.71m2 ( pow. użytkowa 58,84 m2 ). Położone jest na drugim piętrze w budynku dwupiętrowym wybudowanym z cegły w 1998r. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

289 000 zł55 m² 5 235,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Wiatrakiem

Mierzyn,zachodniopomorskie

260 000 zł59 m² 4 418,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

520 000 zł109 m² 4 770,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż bardzo ładne, słoneczne, bezczynszowe, 2-poziomowe mieszkanie własnościowe. Mieszkanie położone jest w budynku 2-lokalowym na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Mierzynie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

239 000 zł52 m² 4 605,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem oraz piwnicą w bardzo spokojnej okolicy. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne oraz przestronne, w cenie kuchnia w zabudowie (fronty szafek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tytusa

Mierzyn,zachodniopomorskie

408 000 zł118 m² 3 472,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mamy do zaoferowania dwupoziomowe, czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie w atrakcyjnym i cichym zakątku Mierzyna. Na pierwszym poziomie jest salon z wyjściem na przestronny balkon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

239 000 zł56 m² 4 245,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w Mierzynie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja ze względu na niewielką odległość od centrum Szczecina, dobrą komunikację (dwie linie podmiejskie), teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Za Wiatrakiem

Mierzyn,zachodniopomorskie

285 000 zł73 m² 3 925,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mam do zaoferowania Państwu duże, przestronne mieszkanie o pow. 72,6 m2 zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Mierzyna (z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum Szczecina)! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tytusa

Mierzyn,zachodniopomorskie

410 000 zł118 m² 3 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena atrakcyjnego mieszkania dwupoziomowego w cichej części Mierzyna. Na pierwszym poziomie znajdują się: obszerny przedpokój z drewnianymi schodami, sypialnia właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

363 500 zł65 m² 5 592,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuje bardzo komfortowe trzypokojowe mieszkanie w Mierzynie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 65m2. Salon ok 19m2 wykończony w bardzo gustownym stylu, ściany gładzone pomalowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

265 000 zł57 m² 4 649,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie M-3 na III piętrze w Mierzynie przy ulicy Spółdzielców o powierzchni 57 m2. Salon bardzo dobrze nasłoneczniony z wyjściem na duży balkon, ekspozycja na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

258 000 zł49 m² 5 265,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ładne , eleganckie mieszkanie dwupokojowe z bezpośrednim zejściem do ogródka położone w budynku z 2000r. Mieszkanie składa się z dwóch rozkładowych pokoi tj. : słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

257 000 zł49 m² 5 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe 49m2 na parterze w 2 piętrowym domu wielorodzinnym z cegły z 2000r z ogródkiem w Mierzynie ul. Grafitowa. Lokal jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

259 000 zł49 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe mieszkanie na Mierzynie,z bezpośrednim wyjściem na ogródek. Świeżo po remoncie. Na podłodze nowe panele, nowe drzwi z ościeżnicami, drzwi wejściowe -antywłamaniowe. Nowa armatura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

254 000 zł49 m² 5 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

DO sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe w Mierzynie, na cichym, młodym osiedlu. Mieszkanie położone jest na parterze i ma bezpośrednie wyjście na ogródek. Jest świeżo po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

245 000 zł60 m² 4 101,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ładne,bardzo funkcjonalne mieszkanie w standardzie deweloperskim .Powierzchnia użytkowa 59,73m2. Na powierzchnię mieszkania składa się hall 6,28m2, pokój 7,91m2, pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

369 000 zł98 m² 3 780,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

289 000 zł77 m² 3 763,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie w Mierzynie. Na powierzchnię 76,8 m2 składają się 3 duże pokoje, kuchnia z częścią jadalną, łazienka i osobno wc. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

323 000 zł75 m² 4 306,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Komfortowe mieszkanie 3- pokojowe 75m, w Mierzynie na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym, umiejscowionym na spokojnym, bardzo zadbanym osiedlu. Mieszkanie odświeżone, z dużym salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

375 000 zł81 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferta specjalna Mierzyn - do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w standardzie podwyższonym, z tarasem. Położone jest ono na pierwszym piętrze niskiego, kameralnego bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

250 000 zł49 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49m2 usytuowane na parterze niskiego bloku z cegły z 2000 roku. Nieruchomość składa się z dwóch rozkładowych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

415 000 zł82 m² 5 036,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 82,4 m2 wykończone w wysokim standardzie, salon z aneksem kuchennym 28,1 m2, 4 pokoje 14,4m2, 9,1 m2, 8,5 m2, 6,7m2, 2 balkony (5,4 m2, 5,1 m2), łazienka z wc (7,8 m2), przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

338 000 zł96 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone w Mierzynie. Lokal usytuowany na drugim piętrze niskiego bloku z cegły o powierzchni całkowitej około 96 m2 , użytkowej 77 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tytusa

Mierzyn,zachodniopomorskie

410 000 zł118 m² 3 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

315 000 zł72 m² 4 393,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Ładne, przestronne, widne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem w cenie na cichym i spokojnym osiedlu w nowym niskim budynku z cegły z 2003 roku. W okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

337 000 zł108 m² 3 314,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij