Mieszkanie, ul. Grafitowa

Grafitowa, Mierzyn, zachodniopomorskie

  • 650 000 zł
  • 51,90 m²
  • 12 524,08 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Liszcza...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Grafitowa

Grafitowa, Mierzyn, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

650 000 zł

51,90 m²

12 524,08 zł/m²

Mieszkanie, ul. Grafitowa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

650 000 zł 51,90 m² 12 524,08 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2001
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2001

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 650 000 zł (12 524,08 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 51,90 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2001
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
  • Czynsz: 702 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż (2 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku w spokojnej i zielonej części Mierzyna.

Nieruchomość idealna dla osób ceniących wygodę, funkcjonalny układ oraz dostęp do prywatnej przestrzeni na świeżym powietrzu. (...)

Agent

Karolina Liszczak

577 166...

577 166 880

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Liszczak

577 166...

577 166 880

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Liszczak