dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Mierzyn

219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pauliny

Mierzyn,zachodniopomorskie

726 530 zł75 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,90m2, zlokalizowane na piętrze w budynku jednopiętrowym. Taras o powierzchni 6,7 m2 znajdują się od strony południowo-zachodniej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

270 000 zł1 540 m² 175,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1540 m2 położona w Mierzynie w okolicach ulicy Długiej, z przeznaczeniem w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

_____________________ Licencjonowane Biuro Nieruchomości Horyzont Ul. Krzywoustego 15/u1 70-250 Szczecin Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tomasza

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pokoju z łazienką w Mierzynie. Do wynajęcia wyposażony pokój około 15 mkw. z dostępem do własnej łazienki około 9 mkw. Pokój jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jerzego

Mierzyn,zachodniopomorskie

8 000 zł164 m² 48,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mierzyn, na wynajem, wyjątkowy dom, blizniak, 5 pokoi, wysoki standard, garaz. Oferujemy państwu na wynajem jeszcze nigdy nie zamieszkany, wyjątkowy dom o bardzo wysokim standardzie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Wiatrakiem

Mierzyn,zachodniopomorskie

565 000 zł73 m² 7 782,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone na malowniczym Mierzynie, w bliskim sąsiedztwie do centrum Szczecina. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

499 990 zł73 m² 6 886,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z komfortowym rozkładem pomieszczeń. Na powierzchnię 72,6m2 składają się: - korytarz z szafą i garderobą i schowkiem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

390 000 zł2 068 m² 188,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zmiana ceny! Oferuje dwie ewidencyjnie działki do sprzedaży o łącznej powierzchni 2068 m2, w niedalekiej odległości od osiedla Pod Lipami. Dojazd droga utwardzoną, uzbrojenie w głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 400 zł252 m² 25,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Ofertą wynajmu jest przestronny dom wolnostojący z dużym ogrodem. Oaza ciszy i spokoju, oferta godna polecenia dla każdego kto doceni wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Długa

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 550 000 zł4 816 m² 321,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o nieregularnym kształcie .W przeszłości wydane warunki zabudowy na dom wolnostojący z garażem-warunki można zachować ,wystąpić o ich zmianę lub o nowe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszka

Mierzyn,zachodniopomorskie

559 000 zł71 m² 7 868,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Obniżka tylko na weekend! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe położone na 1 piętrze budynku czterolokalowego z 2009 roku na Mierzynie - przy ul. Leszka. Za dodatkową opłatą miejsce postojowe! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

199 000 zł600 m² 331,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka do zabudowy mieszkaniowej. Sąsiednie działki zabudowane (budowa na podstawie warunków zabudowy- klasa gruntu riv) .Media przy działce : prąd, woda, gaz. Kanalizacja na ten moment szambo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

990 000 zł154 m² 6 444,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 153,62m2 w Mierzynie. Dom położony na działce o pow. 345m2 -w cichej i spokojnej okolicy domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszka

Mierzyn,zachodniopomorskie

599 000 zł71 m² 8 431,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe położone na 1 piętrze budynku czterolokalowego z 2009 roku na Mierzynie - przy ul. Leszka. W cenie mieszkania miejsce postojowe! Na powierzchnię 71,04 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Mierzyn

Mierzyn,łódzkie

197 150 zł3 943 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka leśna o powierzchni 3.943m2, położona około 150m od Zalewu Cieszanowice. Istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

729 000 zł66 m² 10 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne, nowe mieszkanie 3 - pokojowe typu apartament. Z tarasem i miejscem parkingowym w świetnej lokalizacji w Mierzynie. Wykończone "pod klucz". Do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

498 500 zł3 392 m² 146,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Mierzynie, przy ul. Długiej. Działka o powierzchni 3392m 2 jest równa oraz płaska. Nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 900 000 zł660 m² 4 393,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

0% Oferta bezpośrednia , klient pośrednikowi, pośrednika opłaca strona sprzedająca. Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży , nietuzinkowy bardzo interesujący obiekt mieszkalno - usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

697 200 zł66 m² 10 539,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstałych apartamentów na Mierzynie. W inwestycji pozostały trzy mieszkania na sprzedaż zlokalizowane na piętrze. Do każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

729 000 zł66 m² 10 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe z tarasem w Mierzynie o powierzchni 66,40 m2, położone na piętrze budynku 4 lokalowego. Mieszkanie wykończone "pod klucz". Nieruchomość posiada indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

425 000 zł51 m² 8 317,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe 3-pokojowe z balkonem. Nieruchomość zlokalizowana w Mierzynie, przy ul Spółdzielców. Miejsce dobrze skomunikowane z centrum miasta, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 900 000 zł660 m² 4 391,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

700 000 zł439 m² 1 594,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prezentuję Państwu wolnostojący dom w trakcie budowy, na największej dostępnej w tym rejonie działce, o powierzchni aż 1500m2. Budynek mieszkalno-usługowy z garażem (kat.VIII).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pauliny

Mierzyn,zachodniopomorskie

4 300 zł66 m² 64,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,40m2, zlokalizowane na piętrze w budynku jednopiętrowym. Taras o powierzchni 6,7 m2 znajdują się od strony południowo-zachodniej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pauliny

Mierzyn,zachodniopomorskie

4 500 zł75 m² 60,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Zeusa

Mierzyn,zachodniopomorskie

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mierzyn ul. Zeusa - w ofercie do sprzedaży działka powierzchni 1000 mwk - dostępne łącznie trzy działki każda o powierzchni 1000 mkw - w trakcie podział geodezyjny. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

449 000 zł52 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przestronne, 2 pokoje, 1 piętro, duży balkon, obok C.H. "Ster" w Mierzynie. Fantastyczne miejsce. Kameralne Osiedle. Budownictwo z 1999r. Rozkładowe, dwustronne - 2 pokoje, 52m2, niespotykanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiatraczna

Mierzyn,zachodniopomorskie

910 000 zł138 m² 6 594,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferta sprzedaży domu w Mierzynie w cenie 910 000 pln. Zapraszamy do zapoznanie się z oferta domu w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjnej, usytuowanej w spokojnej ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mierzyn,zachodniopomorskie

750 000 zł129 m² 5 818,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Ostatnia wolna połowa! super cena! Na sprzedaż pasywny - energooszczędny dom z garażem w zabudowie bliźniaczej, położony na 438m2 działce w Mierzynie. W domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący na pograniczu Pogodna i Mierzyna na osiedlu z pełną infrastrukturą, wśród nowych domów, przy ulicy z polbruku z oświetleniem. Niedaleko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Welecka

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Mierzyn, dom wolnostojący, 4 pokoje, 2 łazienki, ogródek, garaż, wiata, na wynajem. Mam przyjemność przedstawić Państwu tę urokliwą nieruchomość, która stanowi połączenie komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gerarda

Mierzyn,zachodniopomorskie

550 000 zł66 m² 8 371,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszej ofercie, na sprzedaż rozkładowe 3- pokojowe mieszkanie / spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu/ Mieszkanie usytuowane jest na parterze niskiego bloku w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej na Mierzynie. Inwestycja zlokalizowana jest w okolicach Nasiennej. Domy posadowione będą na wzniesieniu. Dwukondygnacyjny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu tę urokliwą nieruchomość, która stanowi połączenie komfortu i elegancji. Dom o powierzchni 135 metrów kwadratowych oferuje doskonałe warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

4 699 zł74 m² 63,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mierzyn, szczecin, apartament z ogródkiem, 3 pokoje, miejsce postojowe, wysoki standard. Oferuję na wynajem słoneczny apartament z ogródkiem i miejscem postojowym w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Długa

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 900 zł157 m² 43,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 220m2 , użytkowej 157 m2. Dom wykonany jest w bardzo wysokim standardzie wykończenia. Na powierzchnię domu składa się : Parter :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 290 000 zł160 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom w najlepszej cenie. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 160m2 zbudowany w wysokim standardzie wykończenia. Na powierzchnie domu składa się : Parter : -obszerny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 390 000 zł164 m² 8 475,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mierzyn, dom, blizniak, działka, garaż, wysoki standard. Oferuję na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej na pograniczu Mierzyna i Gumieniec. Budynki zlokalizowane są przy cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

657 360 zł66 m² 9 937,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy apartament 3 pokojowy z tarasem i miejscem postojowym w cenie. Do wprowadzenia. Położony jest w Mierzynie w doskonałej lokalizacji. Blisko sklepy, centrum rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

3 400 zł66 m² 51,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z tarasem w Mierzynie o powierzchni 66,40 m2, położone na piętrze budynku 4 lokalowego. Nieruchomość posiada indywidualne wejście. Lokal skała się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij