dowolna

Domy Mierzyn – Oferty sprzedaży i najmu domów

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 430 000 zł219 m² 11 095,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 000 m²

Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 219 m , położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce 1100 m w Mierzynie w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł101,05 m² 9 401,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w inwestycji Szeregowce Genewska w Mierzynie, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł101,05 m² 8 807,52 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł101,05 m² 8 807,52 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Elegancki dom w zabudowie szeregowej | Mierzyn | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji w Mierzynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł207 m² 8 115,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom wolno stojący parterowy z użytkowym poddaszem w klimatycznym, malowniczym, kameralnym otoczeniu. Nieruchomość otacza bardzo zadbany ogród zapewniający prywatność i sprzyjającymi.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do wynajęcia od (01 marca ) skrajny dom w zabudowie szeregowej. Powierzchnia - 122 m2. Rok budowy 2022. Na dole znajduje się kuchnia z meblami i sprzętem agd (zmywarka lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł89,38 m² 10 617,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zostań jednym z trzech pierwszych właścicieli i zakup nieruchomość w promocyjnej cenie: 949 000 zł brutto! Blue Real Estate z przyjemnością prezentuje unikatową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 000 zł112,64 m² 7 590,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Oferta na wyłączność - oferta bezpośrednia, prowizja 0% dla kupującego - nowa inwestycja - smart shape oferta sprzedaży nowoczesnych domów Z zabudowie szeregowej. Zlokalizowanych W bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł138 m² 8 659,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 138 m , położony na działce o powierzchni 170 m w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

770 000 zł77,75 m² 9 903,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Kup bez pcc oszczędzaj już na starcie! Dom z ogrodem, 4 pokojami i dwoma miejscami postojowymi w cenie! Mierzyn, ul. Długa Inwestycja gotowa do odbioru! Szczegóły oferty: - pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł156 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Blue Real Estate z dumą prezentuje wyjątkową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej położonego w spokojnej części Mierzyna! Oferujemy nowoczesny dom w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł75 m² 10 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy, zlokalizowane w spokojnej i prężnie rozwijającej się miejscowości Mierzyn, w gminie Dobra zaledwie kilka minut od granic Szczecina. Każdy lokal to.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł132,90 m² 3 002 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Las, cisza i spokój. Z przyjemnością prezentuję Państwu wolnostojący parterowy dom jednorodzinny położony w malowniczej okolicy, w Kolonii Mierzyn. Działka, o powierzchni 978.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowo powstająca inwestycja mini osiedla 12 lokali mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, po 110 m powierzchni użytkowej na działkach po ok 350 m2. Ceny od 939 tys zł. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do wynajęcia od 1 maja skrajny dom z dużym ogrodem w zabudowie szeregowej o powierzchni 122 m , wybudowany w 2022 roku. Na parterze znajdują się: * kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł335,62 m² 10 994,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż elegancka, ponadczasowa rezydencja położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Mierzyna. Dom zachwyca wysoką jakością wykonania, przestrzenią oraz prywatnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł75,11 m² 10 904,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

### Nowoczesny, energooszczędny bliźniak z ogrodem doskonała alternatywa dla mieszkania **lokalizacja**: mierzyn (woj. zachodniopomorskie) **typ zabudowy**: dom jednorodzinny, bliźniak, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł130 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy dom na wynajem - mierzyn Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 130 m , położony w spokojnej i prestiżowej części Mierzyna, z bardzo szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł78,84 m² 9 766,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Na sprzedaż ostatni segment w kameralnej inwestycji w Mierzynie gotowy do odbioru od ręki, 78,84m2. Jeśli szukasz nowoczesnego kameralnego domu w spokojnej okolicy i z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

829 000 zł105 m² 7 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:218 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji - Mierzyn. Kameralne osiedle, nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 000 zł153,60 m² 8 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Blue Real Estate z dumą prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w cenionej i spokojnej części Mierzyna. Oferujemy komfortowy, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł470 m² 6 276,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Bardzo ładny ,duży dom o pow.405m2 w stylu rezydencji, w Mierzynie wybudowany na działce o pow. ok.około 3600m2. Dom jest niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu,mimo dużej.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 zł164 m² 53,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mierzyn, na wynajem, wyjątkowy dom, blizniak, 5 pokoi, wysoki standard, garaz. Oferujemy państwu na wynajem jeszcze nigdy nie zamieszkany, wyjątkowy dom o bardzo wysokim standardzie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł190 m² 47,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta na wyłączność - oferta wynajmu nowoczesnego domu położonego W atrakcyjnej części, bliskiego mierzyna - Oferta wynajmu bardzo nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, wykonanego wg.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł75,11 m² 10 637,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Szukasz domu, który łączy komfort życia z funkcjonalnym układem i nowoczesnym standardem? Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny dwulokalowy o powierzchni 75,11 m2, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł228 m² 8 464,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 725 m²

Na sprzedaż komfortowy, 6 pokojowy, wolnostojący dom jednorodzinny z 2006 r. o powierzchni 228 m2, z 2 stanowiskowym garażem, posadowiony na pięknie ogrodzonej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł80,14 m² 11 841,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest dom w zabudowie bliźniaczej 4 pokojowy (pow. całkowita ze strychem ok. 100 m2 / pow.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do wynajęcia od 1 kwietnia skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 122 m , wybudowany w 2022 roku. Na parterze znajdują się: * kuchnia z meblami oraz sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł100,70 m² 11 420,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Nowa niższa cena! specjalna oferta cenowa dla pierwszych Klientów. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim blisko szkoły na Mierzynie Dom oddzielony od sąsiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł125 m² 9 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej Budynki oddzielone od siebie podwójną ściana( bloczek 24cm,styropian eps 100 4cm, bloczek 24cm.) Konstrukcja Fundament posadowiony na płycie wstępnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł77,75 m² 9 903,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł682 m² 5 410,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 574 m²

Na sprzedaż przestronna rezydencja o powierzchni 682 m , zlokalizowana w Mierzynie na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu składającym się z zaledwie ośmiu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł89,38 m² 10 618 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Szukasz miejsca, które zapewni Twojej rodzinie prywatność, spokój i wysoką jakość życia? Ta inwestycja to idealna odpowiedź na potrzeby osób, które chcą uciec od zgiełku miasta, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł77,75 m² 9 903,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Dom w cenie mieszkania - 4 pokoje + ogród oraz dwoma miejscami postojowymi w cenie! Bezczynszowy! Inwestycja zakończona! Mierzyn ul. Długa Oferta dotyczy domu o powierzchni 77,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł89,38 m² 10 617,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Bliźniaki o powierzchni 89m2 na sprzedaż. To unikalne połączenie nowoczesnej architektury, solidnego rzemiosła budowlanego oraz spokoju, jakiego szukasz dla swojej rodziny. Projekt obejmuje budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 000 zł153,60 m² 8 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim na Mierzynie Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 24+5+24 ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł100,70 m² 10 427,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Specjalna oferta cenowa, na pierwsze lokale! Nowa niższa cena! Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim blisko szkoły na Mierzynie Dom oddzielony od sąsiada podwójną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł117,25 m² 7 155,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w super lokalizacji w Mierzynie! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone pomieszczenia (duże witryny okienne) - Brak problemów.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł123,88 m² 11 293,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Na sprzedaż środkowy segment nowoczesnego budynku, zlokalizowanego na cichym osiedlu. Mieszkanie posiada klasyczny układ pomieszczeń : - na parterze salon z aneksem kuchennym, toaleta oraz schowek.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł201,06 m² 13 428,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 373 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 201,06m2! Z garażem dwustanowiskowym położony w miejscowości Mierzyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł120 m² 9 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Jedyna w swoim rodzaju inwestycja w pięknej malowniczej lokalizacji nad stawem. Oferujemy do sprzedaży nowe funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej na Mierzynie. Inwestycja zlokalizowana.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij