Dom, ul. Historyczna

Historyczna, Mierzyn, zachodniopomorskie

  • 1 350 000 zł
  • 142 m²
  • 9 507,04 zł/m²

Zdjęcie

Jerzy

Skontaktuj się

Dom, ul. Historyczna

Historyczna, Mierzyn, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

1 350 000 zł

142 m²

9 507,04 zł/m²

Dom, ul. Historyczna

Zaktualizowane: 22 maja 2026

1 350 000 zł 142 m² 9 507,04 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
198 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2001

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

198 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2001

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 350 000 zł (9 507,04 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 142 m², 4 pokoje (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2001
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: drewniane
  • Działka: 198 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (10 m²)
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, suszarka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 22.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom w zabudowie szeregowej wybudowany i oddany do użytku 2001roku. Do budynku doprowadzone są wszystkie media takie jak: gaz prąd kanalizacja .
Dom wybudowany w systemie Hebel.Dach krokwiowy kryty blachą dachówkową.Dom w bardzo dobrym stanie nie wymaga nakładów finansowych.Ogrzewanie z pieca gazowego konwekcyjnego .

Agent

Jerzy

605 319...

605 319 132

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.