dowolna

Bliźniaki Mierzyn - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

970 000 zł116 m² 8 362,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny dom w Mierzynie przy - 116 m z ogrodem 330 m Na sprzedaż atrakcyjny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Mierzynie. Nieruchomość znajduje się w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł100,70 m² 11 420,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Nowa niższa cena! specjalna oferta cenowa dla pierwszych Klientów. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim blisko szkoły na Mierzynie Dom oddzielony od sąsiada.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł110 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przedstawiam Państwu ofertę nowego bliźniaka o powierzchni 110 m2 na wynajem w znakomitej lokalizacji. Bliźniak położony jest na działce o powierzchni 380 m2, do którego przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł77,75 m² 9 903,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Kup bez pcc oszczędzaj już na starcie! Dom z ogrodem, 4 pokojami i dwoma miejscami postojowymi w cenie! Mierzyn, ul. Długa Inwestycja gotowa do odbioru! Szczegóły oferty: - pow.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł78,76 m² 86,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Mierzyn 4 pokoje z ogródkiem 2 miejsca postojowe Bez czynszu Pompa ciepła Na wynajem przestronny, komfortowy dom położony w miejscowości Mierzyn przy ul. Długiej, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł156 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Blue Real Estate z dumą prezentuje wyjątkową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej położonego w spokojnej części Mierzyna! Oferujemy nowoczesny dom w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 zł164 m² 53,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mierzyn, na wynajem, wyjątkowy dom, blizniak, 5 pokoi, wysoki standard, garaz. Oferujemy państwu na wynajem jeszcze nigdy nie zamieszkany, wyjątkowy dom o bardzo wysokim standardzie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł147 m² 9 517,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:301 m²

Oferta sprzedaży: 2 Nowe bliźniaki w stanie deweloperskim w Mierzynie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu nowoczesnych bliźniaków w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

770 000 zł79 m² 9 766,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Nowa inwestycja 2025 zakończona! ostatnie domy na sprzedaż. Prezentujemy ostatni dostępny lokal dwupoziomowy w zabudowie bliźniaczej w centrum Mierzyna o powierzchni 78,84 m2. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 199 000 zł136 m² 8 827,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136 m , położony w w Mierzynie. Do domu przynależy działka o powierzchni 350 m . Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 399 000 zł147 m² 9 517,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Mierzyn, nowoczesny blizniak, 6 pokoi. Na sprzedaż: nowoczesne bliźniaki w Mierzynie, 6 pokoi. Obecnie mieszkanie przygotowane pod malowanie, położone gładzie. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 399 000 zł155 m² 9 025,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:301 m²

Na sprzedaż elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o standardzie deweloperskim. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, wysokiej jakości wykonania oraz funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łukasińskiego

Mierzyn,zachodniopomorskie

5 000 zł172 m² 29,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem szeregowiec, mierzyn, 6 pokoi, 172m2, ogródek, garaż Do wynajęcia duży dom bliźniak, (ok 172m), 5 sypialni, duży salon otwartą na kuchnie, jasna łazienka i wc. Ponadto garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 050 000 zł138 m² 7 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom bliźniak położony w Mierzynie. Prezentowana inwestycja to wyjątkowe połączenie nowoczesnej architektury i kameralnej zabudowy z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ładnego, kompaktowego bliźniaka w super lokalizacji na Mierzynie. Kilkuletni dom ma przejrzysty układ: -parter- salon ok.30m2 połączony z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

779 000 zł75 m² 10 386,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom z ogrodem w cenie mieszkania nowoczesny bliźniak | Mierzyn Nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny z ogródkiem idealna alternatywa dla mieszkania! Szukasz domu z ogrodem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

950 000 zł115 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży połówkę bliźniaka o powierzchni ok 100m2. Budynek znajduje się w Mierzynie, niedaleko Królestwa Wodnego. Na parterze salon z kuchnią o powierzchni 36m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

980 000 zł156 m² 6 282,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Barwna

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 348 000 zł149 m² 9 030,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Marzysz o domu gdzie każdy poranek zaczyna się uśmiechem? Oto miejsce, w którym spełnią się marzenia Twojej rodziny! Na sprzedaż przepiękny, gotowy do zamieszkania dom 149,27 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prostopadła

Mierzyn,zachodniopomorskie

799 000 zł104 m² 7 682,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mierzyn ul. Prostopadła 6 - Domy w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja obejmuje 4 domy w zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni 1001m2. W ofercie znajdują się domy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:116 m²

Wybudowane, w standardzie deweloperskim domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Mierzynie. Do każdego apartamentu przynależą dwa miejsce postojowe przed budynkiem. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

970 000 zł116 m² 8 339,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferujemy dom jednorodzinny dwulokalowy w doskonałej lokalizacji! Każdy lokal będzie miał do wyłącznego korzystania ogród o powierzchni ok. 210 mkw oraz dwa miejsca postojowe! parter 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zeusa

Mierzyn,zachodniopomorskie

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Nowy dom z 2024 roku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 101,5 m2 położone na Mierzynie w bocznej ulicy od ul. Zeusa. Dom ma bardzo korzystny rozkład pomieszczeń i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Barwna

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 499 000 zł149 m² 10 042,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Marzysz o przestrzeni dla całej rodziny z miejscem do przechowywania oraz zagospodarowanym ogrodem? Mam coś Idealnego dla Ciebie! Na sprzedaż: wyjątkowy dom o powierzchni 149,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

850 000 zł92 m² 9 212,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją domów w zabudowie bliźniaczej w Mierzynie. Kameralna okolica niskiej jednorodzinnej zabudowy z widokiem na staw. Do każdego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 150 000 zł138 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jeśli chcesz zamieszkać w spokojnej części Mierzyna, wśród kameralnej zabudowy domków jednorodzinnych, ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość gotowa, czeka na nowego Właściciela. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 239 000 zł136 m² 9 121,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis nieruchomości Oferta 0% prowizji - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Oferowany o łącznej powierzchni użytkowej 135,83 m znajduje się w dwulokalowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 290 000 zł138 m² 9 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą bardzo słonecznego domu w zabudowie bliźniaczej, wybudowanego w 2016 r., o powierzchni 138 m2, położonego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 249 000 zł136 m² 9 195,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 240 000 zł154 m² 8 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy nowe domy w zabudowie bliźniaczej w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 550 m2 wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mierzyn,zachodniopomorskie

879 000 zł75 m² 11 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w spokojnej i prężnie rozwijającej się miejscowości Mierzyn, w gminie Dobra zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mierzyn,zachodniopomorskie

899 000 zł80 m² 11 217,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 80,14m 2 (całkowita wraz ze strychem ok. 120m2), ogrodem o powierzchni ok. 100 m2 oraz dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zeusa

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 490 000 zł125 m² 11 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Budynek wybudowany oraz wykończony z bardzo wysokiej jakości materiałów. Okna duże do samej ziemi 3 szybowe firmy Schüco (marka premium), okno hst w salonie, rolety na wszystkich oknach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wichrowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

879 000 zł75 m² 11 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Przedmiotem oferty są nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w standardzie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 75m2, a użytkowej 66,73m2 z własnym dużym ogródkiem ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 290 000 zł138 m² 9 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do wynajmu nowoczesny dom dla rodziny: położony w Mierzynie w okolicy placu zabaw Mierzynianka. Oferujemy Państwu do wynajęcia niezwykle wygodny, zupełnie nowy, pierwszy raz zasiedlany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 499 000 zł185 m² 8 102,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:456 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej piętrowy z użytkowym poddaszem 6 pokojowy o powierzchni 185m2 z 2019r na działce 456m2 na osiedlu w okolicach ul. Długiej w miejscowości Mierzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 090 000 zł86 m² 12 623 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:55 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2019 roku, położony w cichej i spokojnej okolicy Mierzyna, zaledwie 1 km od Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Mierzyn,zachodniopomorskie

7 000 zł108 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowego, świeżo wykończonego bliźniaka o powierzchni 108m2, zlokalizowanego i pięknej, cichej i zielonej okolicy - idealnej do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mierzyn,zachodniopomorskie

899 000 zł80 m² 11 217,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Dzień Otwarty Mieszkanie w zabudowie bliźniaczej, mierzyn | 15.11.2025, godz. 10:00 Zapraszam serdecznie na Dzień Otwarty, który odbędzie się 15 listopada 2025 r. (sobota) od godziny 10:00 Mierzyn.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij