dowolna

Domy z tarasem Mierzyn - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łukasińskiego

Mierzyn,zachodniopomorskie

4 000 zł168 m² 23,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

**bliźniak do wynajęcia w Mierzynie dla firm** Oferujemy na wynajem nowoczesny bliźniak zlokalizowany 200 m od ronda przy ul. Łukasińskiego. Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 299 000 zł152 m² 8 546,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Do sprzedania przestronny dom w Mierzynie położony na działce o powierzchni 265 m2. Nieruchomość w zabudowie szeregowej, segment środkowy, o powierzchni użytkowej 152 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 150 000 zł96 m² 11 931,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Nowoczesny dom szeregowy z tarasem w spokojnej części Mierzyna Na sprzedaż oferujemy piękny dom szeregowy o powierzchni użytkowej 96,38 m , położony w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 200 000 zł154 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy nowe domy w zabudowie bliźniaczej w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 550 m2 wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

990 000 zł133 m² 7 417,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertę domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w spokojnej części Mierzyna Budynek Nieruchomość o powierzchni użytkowej 133,46 m2 wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Osiedle pod Lipami

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 500 zł135 m² 48,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Mierzyn, nowy dom wolnostojący na wynajem. Oferujemy do wynajęcia nowy dom wolnostojący z zagospodarowanym ogrodem w Mierzynie. Dom o powierzchni całkowitej 135 m2 to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

7 000 zł205 m² 34,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom na wynajem, 205m2, garaż, 3 sypialnie, kominek Oferujemy na wynajem komfortowy dom o powierzchni 205 m?, położony na przestronnej działce 600 m? w urokliwej dzielnicy Dobrej Szczecińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łużycka

Mierzyn,zachodniopomorskie

990 000 zł135 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Na sprzedaż: atrakcyjny dom szeregowy w Mierzynie, ul. Łużycka Oferujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom szeregowy o powierzchni użytkowej ok. 153 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 499 000 zł185 m² 8 102,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2019 roku. Zlokalizowany w sąsiedztwie nowych domów w Mierzynie. Dom idealny dla rodziny szukającej przestronnej i funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 499 000 zł185 m² 8 102,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, który został oddany do użytku w 2019 roku. Zlokalizowany w bliskim Mierzynie, otoczony domami jednorodzinnymi i zielenią, ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 500 zł140 m² 46,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem mieszkanie z garażem ,ogrodem w szeregowcu na Mierzynie wysoki standard! W skład nieruchomości wchodzi : parter : -przedpokój z szafą w zabudowie , -otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 390 000 zł360 m² 6 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

Szukasz miejsca, które łączy przestrzeń, jakość i doskonałą lokalizację? Ten dom w Mierzynie to idealna równowaga między spokojem natury a wygodą życia blisko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

869 000 zł120 m² 7 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej na Mierzynie. Inwestycja zlokalizowana jest w okolicach Nasiennej. Domy posadowione będą na wzniesieniu. Dwukondygnacyjny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 499 000 zł185 m² 8 102,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży bliźniaka na Mierzynie Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, usytuowanego w spokojnej okolicy Mierzyna. Nieruchomość oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 699 000 zł150 m² 11 326,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego domu wolnostojącego z basenem w atrakcyjnej lokalizacji Mierzyna Budynek Dom został wybudowany w 2000 r. z porothermu na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

9 500 zł225 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom posadowiony na działce 380 metrów znajduje się na zamkniętym osiedlu 6 domów a jego powierzchnia to 225 metrów. Rozkład pomieszczeń: - parter - salon z kuchnią + spiżarnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

990 000 zł133 m² 7 417,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 730 000 zł157 m² 11 019,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Tylko U nas! Liczba pokoi: 5 pokoi, rozkładowe, 2 łazienki, aneks kuchenny Powierzchnia: 157 m2 powierzchni całkowitej, 132 metry pow. użytkowej Lokalizacja: mierzyn, spokojna okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam Państwu ofertę świeżo wykończonego bliźniaka na Mierzynie. Znajduje się on na zamkniętym osiedlu z prywatnym stawem. Każdy z budynków usytuowany jest w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 649 000 zł150 m² 10 993,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom bliźniak w Mierzynie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 499 000 zł188 m² 7 973,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:456 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w spokojnej części Mierzyna Standard wykończenia i rozkład pomieszczeń Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 900 zł150 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Świetnie położony nowy dom na Mierzynie. Umeblowany i urządzony. Wolny od zaraz. Salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią, 3 sypialnie, łazienka, wc, przedsionek oraz garaż. Do budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łużycka

Mierzyn,zachodniopomorskie

990 000 zł135 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 230 000 zł135 m² 9 084,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Obniżka! O 120 tysięcy! Zamieszkaj na spokojnym i zielonym osiedlu w pięknej okolicy Mierzyna. Wspaniała okazja dla rodziny poszukującej nieruchomości poza miastem z łatwym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Długa

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 150 000 zł159 m² 7 738,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Dom wolnostojący w Mierzynie położony w spokojnej okolicy. Działka zbliżona do kwadraty, płaska, zagospodarowania. Dom ok 20 letni. Powierzchnia działki wynosi 506 m2. garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 595 000 zł389 m² 4 100,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego Z przynależnym lokalem użytkowym, położonego W bliskiej części mierzyna - okolice nowej szkoły na mierzynie - Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 090 000 zł153 m² 7 124,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży duży bliźniak położony w bliskim sąsiedztwie Gumieniec. Budynek o metrażu 153 m2 z garażem w bryle , działka ok.300m2. Dojazd utwardzony z podjazdami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 649 000 zł151 m² 10 901 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż, znajdującego się w urokliwej okolicy Mierzyna. Przestronny i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 150 000 zł173 m² 6 654,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Poszukujesz domu w którym po ciężkim dniu pracy będziesz mógł odpocząć na słonecznym ogrodzie? Mam coś dla Ciebie! Nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy z ogrodem usytuowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rolnicza

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 900 000 zł154 m² 12 335,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:767 m²

Parterowy dom wolnostojący 4 pokojowy z sauną i dużym ogrodem, znajdujący się około 30m od drogi gminnej na Mierzynie. -> Dom parterowy o powierzchni 143,60 m2. W domu posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 225 000 zł121 m² 10 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej, z garażem w bryle budynku, zlokalizowany na bardzo spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, w urokliwym zakątku Mierzyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 550 000 zł188 m² 8 244,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:456 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 549 000 zł660 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż Pensjonat z wielką historią, to tutaj sypiały wielkie gwiazdy polskiej sceny artystycznej. Pensjonat gościł między innymi Krzysztofa Krawczyka, kayah i Bregovića, a nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 549 000 zł660 m² 2 345,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:833 m²

11 pokojowy (każdy pokój z łazienką) dom częścią rekreacyjną (basen, sauna), może być sprzedany z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem. Ta nieruchomość może sprawdzić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ekologiczna

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 280 000 zł160 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący na pograniczu Pogodna i Mierzyna na osiedlu z pełną infrastrukturą, wśród nowych domów, przy ulicy z polbruku z oświetleniem. Niedaleko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 090 000 zł153 m² 7 124,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowo duży bliźniak na mierzynie W standardzie deweloperskim Powierzchnia 153 m2, garaż w bryle budynku, działka około 300m2. Układ domu: parter: - salon - kuchnia - przedsionek - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 280 000 zł160 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Teresy

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 400 000 zł308 m² 7 792,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Wyobraź sobie słoneczny , piękny dzień. Za oknem słyszysz śpiew ptaków. Z kubkiem gorącej kawy siadasz na tarasie i podziwiasz zieleń ogrodu - brzmi jak wymarzony początek dnia? W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 500 zł145 m² 44,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferujemy Państwu do wynajęcia ładny, świeżo wykończony bliźniak na Mierzynie. Budynek usytuowany na wzniesieniu z działką około 300 m2 oraz dwoma miejscami parkingowymi. Parter stanowi duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zeusa

Mierzyn,zachodniopomorskie

949 000 zł113 m² 8 413,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta na wyłączność - ostatni wolny oferta sprzedaży nowoczesnego, domu W zabudowie bliźniaczej. Zlokalizowana W mierzynie, okolica ul. Zeusa. Inwestycja znajduje się W otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 500 zł252 m² 25,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Ofertą wynajmu jest przestronny dom wolnostojący z dużym ogrodem. Oaza ciszy i spokoju, oferta godna polecenia dla każdego kto doceni wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach