Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Mierzyn - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

Archiwalne

Lokal usługowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

848 995 zł455 m² 1 865,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Okazja! 0% prowizji. W przypadku tej nieruchomości za pośrednictwo. Na sprzedaż niezwykle atrakcyjny dom o powierzchni 225m2, połączony z murowaną halą 230m2, na działce 1.100m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 549 000 zł660 m² 2 648,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż. Dom/pensjonat z wielką historią, to tutaj sypiały wielkie gwiazdy polskiej sceny artystycznej. Pensjonat gościł między innymi Krzysztofa Krawczyka, kaje i Bregowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

9 900 000 zł1 250 m² 7 920 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy wyjątkowy obiekt restauracyjno-hotelowy w Mierzynie Opis nieruchomości: działalność dochodowa: hotel i restauracja cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

14 000 000 zł2 020 m² 6 930,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży Funkcjonujący od lat kompleks restauracyjno hotelowy z całą infrastrukturą, w pełni wyposażony. Restauracja, bar, hotel, sala kominkowa, konferencyjna I bankietowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 900 000 zł660 m² 4 391,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:własny parking

0% Oferta bezpośrednia , klient pośrednikowi, pośrednika opłaca strona sprzedająca. Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży , nietuzinkowy bardzo interesujący obiekt mieszkalno - usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

600 000 zł170 m² 3 529,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy typu "open space" położony w Mierzynie przy ul. Grafitowej. Możliwość przekształcenia na mieszkania. Rewelacyjny punkt-nowe osiedle z wieloma budynkami, ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

680 000 zł80 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Murowany wolnostojący budynek biurowy składający się z 5 pomieszczeń,4 pomieszczenia biurowe plus pomieszczenie gospodarcze. Wybudowany w 2003r. Gustownie Wykończony,na połlogach położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

149 000 zł53 m² 2 811,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Polecam serdecznie lokal użytkowy o pow. 52,36m2 w Mierzynie na os. Za Wiatrakiem. Lokal użytkowy: - powierzchnia 53m2 do własnej aranżacji. Lokal można zagospodarować wg własnych upodobań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

149 000 zł53 m² 2 811,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Welecka

Mierzyn,zachodniopomorskie

331 000 zł72 m² 4 597,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy położony w okolicy ul. Weleckiej w Mierzynie. Lokal przygotowany jest do prowadzenia gabinetu stomatologicznego, posiada pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Welecka

Mierzyn,zachodniopomorskie

331 000 zł72 m² 4 597,22 zł/m²

 

 

 

Mierzyn,zachodniopomorskie

780 000 zł124 m² 6 290,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal z najemcą "sieciowym". Powierzchnia lokalu to 124 m2. Najemca pokrywa dodatkowo koszty utrzymania lokalu. Czynsz który płaci właścicielowi jest rewaloryzowany o stopę.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij