dowolna

Nieruchomości Mierzyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

Biurowiec Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

11 000 000 zł1 905 m² 5 774,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 530 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana ,teren o łącznej powierzchni 5530m2. Obiekty budowlane położone na działce wchodzą w skład kompleksu autoryzowanej branży działającej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 399 000 zł123,88 m² 11 293,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Na sprzedaż środkowy segment nowoczesnego budynku, zlokalizowanego na cichym osiedlu. Mieszkanie posiada klasyczny układ pomieszczeń : - na parterze salon z aneksem kuchennym, toaleta oraz schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł74 m² 11 067,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczecin, mierzyn, mieszkanie 74m2( powierzchnia całkowita 117,25m2 ), 5 pokoi, balkon, ogródek, 2 miejsca postojowe. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Możliwość przyjęcia W rozliczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł71 m² 11 971,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 71m2 ,na parterze z bezpośrednim wejściem przez taras do zagospodarowanego ogrodu oraz garażu o powierzchni 14,45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 900 zł937 m² 640,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka działka w tej okolicy! Nieruchomość położona w miejscowości Mierzyn, gmina Dobra (powiat policki), przy ul. Rolniczej. Spokojna, prestiżowa okolica z nową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,21 m² 11 257,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie położone w Mierzynie wśród ciszy i zieleni. Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku wybudowanego w 2007r. na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 701 zł75,33 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż gotowe mieszkanie dwupoziomowe, czteropokojowe w stanie deweloperskim w niskim budynku na Mierzynie. Inwestycja zakończona, mieszkanie gotowe do wydania. Apartament z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 399 000 zł147 m² 9 517,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:301 m²

Oferta sprzedaży: 2 Nowe bliźniaki w stanie deweloperskim w Mierzynie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu nowoczesnych bliźniaków w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 458 m² 205,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Mierzyn, 1458 m Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1458 m , położoną w doskonałej lokalizacji w Mierzynie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł900 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana na Mierzynie z wydanymi warunkami zabudowy. Położna w doskonale skomunikowanej części Mierzyna w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

443 000 zł804 m² 551 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Działka w cichej i spokojnej części Mierzyna, w sąsiedztwie istniejącej zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia 804m2, z obowiązującym na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 930 000 zł228 m² 8 464,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 725 m²

Na sprzedaż komfortowy, 6 pokojowy, wolnostojący dom jednorodzinny z 2006 r. o powierzchni 228 m2, z 2 stanowiskowym garażem, posadowiony na pięknie ogrodzonej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

878 850 zł1 953 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę usytuowaną w atrakcyjnej lokalizacji bardzo blisko Szczecina, a jednocześnie na granicy cichej i malowniczej miejscowości Mierzyn / Stobno. Do.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł65,90 m² 10 303,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Oferujemy! Nieruchomość w niskim zadbanym budynku z 2003 roku, okolica cicha i spokojna z dala od głównych ulic, gotowa do wydania od ręki! Dodatkowe atuty to komórka lokatorska 6, 2.

Szczegóły ogłoszenia

730 701 zł75,33 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc- 2% Serdecznie Państwa zapraszam do nowoczesnej inwestycji położonej przy malowniczych Gumieńcach, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Jest to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

445 000 zł35 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem i komórka lokatorska (pow. 6 m2) na nowym, kameralnym osiedlu w Mierzynie. Blok z 2021 r. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

770 000 zł79 m² 9 766,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Nowa inwestycja 2025 zakończona! ostatnie domy na sprzedaż. Prezentujemy ostatni dostępny lokal dwupoziomowy w zabudowie bliźniaczej w centrum Mierzyna o powierzchni 78,84 m2. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 199 000 zł136 m² 8 827,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136 m , położony w w Mierzynie. Do domu przynależy działka o powierzchni 350 m . Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

631 280 zł61 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

90 000 zł20 m² 4 403,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 20,44 m2 - Mierzyn, ul. Spółdzielców. Garaż znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, na osiedlu w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 050 000 zł199 m² 10 301,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:715 m²

Dom 200 m | fotowoltaika | rekuperacja | klimatyzacja | ogród 715 m Cena: 2 050 000 zł Powierzchnia domu: 200 m Powierzchnia działki: 715 m Liczba pokoi: 5 Rok budowy: 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 399 000 zł147 m² 9 517,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Mierzyn, nowoczesny blizniak, 6 pokoi. Na sprzedaż: nowoczesne bliźniaki w Mierzynie, 6 pokoi. Obecnie mieszkanie przygotowane pod malowanie, położone gładzie. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 049 000 zł250 m² 8 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:715 m²

- komfortowy dom na bliskim mierzynie - Oferta sprzedaży nowoczesnego i ekonomicznego domu wolnostojącego z 2012r. zlokalizowanego w cichej i bliskiej części Mierzyna. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poranna

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 890 000 zł219 m² 13 196,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 000 m²

Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 219 m , położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce 1100 m w Mierzynie w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 199 000 zł389 m² 5 658,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 376 m²

! nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 388,59 m , położony w spokojnej i prestiżowej części Mierzyna, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

913 815 zł6 769 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 6769m2 ładnie usytuowana składająca się z 2 działek o powierzchni 3372m2 i 3397m2 sąsiadującymi z sobą krótszymi bokami. Wydane warunki zabudowy pozwalają na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 399 000 zł155 m² 9 025,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:301 m²

Na sprzedaż elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o standardzie deweloperskim. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, wysokiej jakości wykonania oraz funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poranna

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 890 000 zł219 m² 13 196,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 250 000 zł107 m² 11 657,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Na sprzedaż nowoczesne i dwupoziomowe mieszkanie w skrajnym segmencie zabudowy szeregowej przy ulicy Tęczowej w Mierzynie. Opis nieruchomości Mieszkanie jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

960 000 zł84 m² 11 361 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w Mierzynie! Nieruchomość znajduje się na parterze budynku z 2025 roku! Powierzchnia mieszkania obejmuje: poziom I: salon z aneksem kuchennym ,pokój,przedpokój,wc Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

848 995 zł455 m² 1 865,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Okazja! 0% prowizji. W przypadku tej nieruchomości za pośrednictwo. Na sprzedaż niezwykle atrakcyjny dom o powierzchni 225m2, połączony z murowaną halą 230m2, na działce 1.100m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

848 995 zł455 m² 1 865,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Okazja! 0% prowizji. W przypadku tej nieruchomości za pośrednictwo. Na sprzedaż niezwykle atrakcyjny dom o powierzchni 225m2, połączony z murowaną halą 230m2, na działce 1.100m2 blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

848 995 zł455 m² 1 865,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Mierzyn,zachodniopomorskie

389 000 zł35 m² 10 982,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronna, jasna kawalerka położona przy ulicy Spółdzielców w Mierzynie. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni ok. 35m , usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 050 000 zł138 m² 7 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom bliźniak położony w Mierzynie. Prezentowana inwestycja to wyjątkowe połączenie nowoczesnej architektury i kameralnej zabudowy z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

550 000 zł49 m² 11 113,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 50 m , położone w Mierzynie tuż przy granicy ze Szczecinem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 250 000 zł107 m² 11 657,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milenijna

Mierzyn,zachodniopomorskie

620 000 zł53 m² 11 652 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie w spokojnej części Mierzyna komfort, funkcjonalność i dodatkowe możliwości Idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę i wygodę mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ładnego, kompaktowego bliźniaka w super lokalizacji na Mierzynie. Kilkuletni dom ma przejrzysty układ: -parter- salon ok.30m2 połączony z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wichrowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

799 000 zł75 m² 10 637,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Szukasz domu, który łączy komfort życia z funkcjonalnym układem i nowoczesnym standardem? Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny dwulokalowy o powierzchni 75,11 m2, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

779 000 zł75 m² 10 386,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom z ogrodem w cenie mieszkania nowoczesny bliźniak | Mierzyn Nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny z ogródkiem idealna alternatywa dla mieszkania! Szukasz domu z ogrodem, ale.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij